Ostrzeżenia prawne

Wszelkie prawa autorskie do materiałów zamieszczonych na stronie internetowej www.1c.pl przysługują 1C-Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Zabrania się, bez zezwolenia 1C-Poland Sp. z o.o., w szczególności dalszego rozpowszechniania i publikowania na innych stronach internetowych lub w prasie danych, tekstów, utworów graficznych oraz audiowizualnych zamieszczonych na tej stronie, pod rygorem ujemnych skutków prawnych.

 

Referencje

Firma Chemifarb S.A. zajmuje się sprzedażą i dostawą wszelkich pokryć podłogowych. Istnieje od 1989 roku i jest jedną z czołowych i najbardziej rozpoznawalnych polskich firm handlowych w swojej branży. „Wdrożone oprogramowanie usprawniło pracę organizacyjną w firmie i rozwiązało kilka istotnych problemów związanych z codzienną pracą przedsiębiorstwa.”

Produkty

System programów 1C:Enterprise 8

stworzony został do automatyzacji codziennych czynności przedsiębiorstwa, rozwiązywania rozmaitych zadań biznesowych. 1C:Enterprise 8 cechuje się otwartością. Posiada możliwość integracji z innymi programami i systemami na bazie otwartych standardów i protokołów wymiany danych. wiecej...

Kontakt

1C-Poland Sp. z o.o.
al. Bohaterów Września 9 lok.210 
02-389 Warszawa

Tel. +48 22 822 32 98
Kom. +48 509 453 451

Mail: info@1c.pl