Informacje ogólne  |  Zostań naszym Partnerem  |  Nasi Partnerzy  |  Szkolenia  |  Pliki do pobrania  |  Referencje  |  Zaloguj się

Informacje ogólne

Zostań naszym Partnerem. Światowe doświadczenie pokazuje, że masowa sprzedaż zaawansowanych technologicznie produktów softwarowych może być efektywnie zorganizowana tylko poprzez dobrze zorganizowaną i rozbudowaną sieć Partnerów handlowych, dlatego firma 1C opiera swoją sprzedaż na sieci Partnerskiej. Dbamy o jej stały rozwój a firmom z którymi już podjęliśmy współpracę zapewniamy wsparcie merytoryczne i technologiczne. Podmiotom, które zdecydują się na współpracę z 1C-Poland oferujemy bardzo atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy. Cennik i poziomy rabatów są tak dopasowane aby nasza oferta była zawsze konkurencyjna i korzystna. Dołącz do nas.
Nasi Partnerzy. Zależy nam na Partnerach, z którymi utrzymujemy stałe relacje i kontakty. Cieszy też nas to, że nasi Partnerzy aktywnie uczestniczą w życiu naszej firmy. Za pośrednictwem forum internetowego w Sekcji Partnerskie dzielą się z nami swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat naszego oprogramowania a przez to sami maja pośrednio wpływ na rozwój produktów 1C:Enterprise w Polsce. Warto też zauważyć, że Partnerzy polecają też nasze produkty innym firmom z branży IT co świadczy o wysokiej jakości i innowacyjności naszych rozwiązań. Oto lista naszych Partnerów.
Szkolenia. Celem organizowanych przez 1C-Poland szkoleń dla Partnerów jest chęć przekazania im jak największej ilości informacji niezbędnej do samodzielnej i efektywnej pracy z oprogramowaniem. Szkolenia umożliwiają też szybsze i bardziej skuteczne wdrażania oprogramowania 1C. Podnoszenie wiedzy i jakości świadczonych usług w dłuższej perspektywie przekłada się bezpośrednio na lepszą i bardziej kompleksową obsługę Klientów. Praktyka pokazuje, że jeżeli potencjalny Klient zapoznaje się z programem komputerowym u wykwalifikowanego Partnera, to często decyduje się na jego zakup. Podczas demonstracji to partner prezentuje wszystkie możliwości programu, które świadczą o przydatność dla konkretnego klienta końcowego. Dla Klienta bardzo ważne jest, aby zakupu dokonać u Partnera, który jest w stanie na miejscu zapewnić mu wsparcie techniczne i metodyczne dlatego przywiązujemy dużą wagę do szkoleń i wiedzy partnerów na temat naszego oprogramowania.

W plikach do pobrania mogą Państwo zapoznać się z dodatkowymi materiałami reklamowymi i informacyjnymi.

 
 
Login:
Password:
Forgot your password?
 

Referencje

Firma Chemifarb S.A. zajmuje się sprzedażą i dostawą wszelkich pokryć podłogowych. Istnieje od 1989 roku i jest jedną z czołowych i najbardziej rozpoznawalnych polskich firm handlowych w swojej branży. „Wdrożone oprogramowanie usprawniło pracę organizacyjną w firmie i rozwiązało kilka istotnych problemów związanych z codzienną pracą przedsiębiorstwa.”
 

Produkty

System programów 1C:Enterprise 8

stworzony został do automatyzacji codziennych czynności przedsiębiorstwa, rozwiązywania rozmaitych zadań biznesowych. 1C:Enterprise 8 cechuje się otwartością. Posiada możliwość integracji z innymi programami i systemami na bazie otwartych standardów i protokołów wymiany danych. wiecej...
 

Kontakt

1C-Poland Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Września 9 lok.210 
02-389 Warszawa

Tel. + 48 22 822 32 98
Mail: info@1c.pl